fbpx
Події
Видавав себе за жінку та намагався перетнути кордон: на кордоні затримали чоловіка у жіночому вбранні

На кордоні у пункті пропуску “Порубне” житель Києва знайшов вельми незвичний спосіб виїхати за межі країни. Для цього ухилянт одягнув жіноче вбрання, перуку та навіть зробив макіяж. Проте прикордонники його викрили.

“На кордоні затримали чоловіка у жіночому вбранні. Видавав себе за жінку та намагався незаконно перетнути кордон у пункті пропуску «Порубне» житель столиці. Чоловік взяв свою неповнолітню дитину та надав на прикордонний контроль паспорт своєї дружини.

Проте інспекторка прикордонного контролю Чернівецького загону відразу викрила такий задум 30-річного чоловіка. Не допомогли киянину і макіяж та перука, яку він вдягнув на себе.

Як з’ясувалося, таким чином громадян України намагався уникнути мобілізації до війська. Тепер горе-ухилянту доведеться відповідати по закону, адже прикордонники направили повідомлення до поліції за ознаками злочину, передбаченого ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією», а також притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону”, – йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

Фото – Державна прикордонна служба України .