fbpx
Події
Жінці видали бракований біометричний паспорт, і запропонували доплатити 300 гривень за його заміну

Киянці Катерині М. не змогли видати в відділенні Центру надання адміністративних послуг Деснянського району на пр. Лісовий, 39-а в Києві біометричний паспорт, оскільки він виявився бракований.

Про це вона розповіла “Українським Новинам“.

Катерина не змогла отримати свій документ вчасно, оскільки в ЦНАП не змогли його персоналізувати – апарат не підтвердив технічний стан паспорта.

Врешті її направили вирішувати проблему в головне відділення району, але і там не зчитувався код.

Зі слів Катерини, в ситуацію втрутився начальник відділення і відвіз її в іншу філію, де можна було перевірити посвідчення. Але й там ситуація повторилася.

“Перенаправляли мене в різні відділення, потім нарешті зрозуміли, що він дійсно бракований. Мабуть, на комбінаті під час друку виник брак. Кажуть, ніколи з таким не стикалися. Сказали, це один раз на мільйон”, – розповіла вона.

Начальник відділення запропонував два рішення проблеми: подавати заяву на розгляд, або сплатити 300 гривень за бланк і отримати терміновий паспорт протягом 2-3 тижнів.

З його слів, якщо діяти через скаргу, очікування може затягнутися ще на кілька місяців. Щоб не затягувати процес, жінка вирішила доплатити за бланк, оскільки чекати ще кілька місяців у неї не було змоги.

Катерина сподівається, що паспорт вона все ж отримає протягом 2-3 тижнів після 5-місячного очікування.