fbpx
Події
Вибухи на складах в Балаклії влаштував безпілотник

Суд дозволив слідству арештувати сервери військової частини з інформацією про пропускний режим. Вибухи на території арсеналу в Балаклії Харківської області було скоєно за допомогою безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Про це йдеться в мотивувальній частині постанови Київського райсуду Харкова, пише “Сегодня”

“В обґрунтуванні клопотання слідчий вказує, що 23 березня близько 2:40 на території 65 арсеналу … невстановленими на цей час цивільними особами скоєно диверсійні дії за допомогою БПЛА, в результаті чого сталися вибухи боєприпасів (ракети ЗМ9-ЗРК” Бук-М1 ” і снаряди 152 мм) на технічній території арсеналу”, – йдеться в документі.

Слідчий СБУ звернувся до суду з клопотанням про арешт двох комп’ютерних блоків (сервера і відеореєстратора), що належать військовій частині, на яких зберігається інформація про пропускний режим, осіб, які відвідували арсенал і записи з відеокамер, встановлених на території арсеналу.

Суд клопотання задовольнив.

Читайте також: “Проти мене – осіб 60”: стали відомі подробиці побиття школярки в Чернігові (відео)

Нагадаємо, 23 березня в райцентрі Балаклія Харківської області спалахнула пожежа на складах боєприпасів, вибухівка стала детонувати. Була організована евакуація жителів з 7-кілометрової зони ураження (пізніше її розширили до 10 км), людей розміщували в школах і будинках культури.

У Харківській обласній раді зазначали, що сума збитку може становити близько 300 млн гривень.