fbpx

Ви дарма не просите допомоги у свого Ангела Хоронителя! Ось як робити це правильно

Даремно Ви не звертаєтеся за допомогою до свого Ангела-хранителя! Йому можна набридати постійно, як улюбленому святому, як найближчому другу:

“Допоможи мені будь ласка! Допоможи, Милостивий і пресвітлий Ангели, – зробити мені цю роботу, яку так робити не хочеться; допоможи – донести цей непосильний тягар; допоможи: не подумати! не сказати! не зробити! – поганого…” І так – у всіх випадках життя.

А то кажуть: ми самотні, немає у нас справжніх друзів. Обрaжaємо свого Ангела… Скільки будеш жити, кращого друга не знайдеш. Хвилюєшся, наприклад, про своїх невіруючих близьких – молися їх Ангелам-Хранителям, щоб вони привели їх до віри.

Розмова з Ангелом-Хранителем

Ви познайомитеся зі своїм Ангелом-Хранителем і зможете поговорити з ним, налагодити комунікацію, задати запитання, дізнатися у нього своє призначення, попросити його допомоги і захисту. Це прояснить ваші цілі, напрямки розвитку і бажання змін в житті.

Спочатку візьміть за основу свої бажання – чого ви хочете досягти або що змінити в своєму житті. Подумайте про що Ви хочете запитати або що попросити у свого Ангела-Хранителя.

Ви зможете запитати у Ангела – чи на правильному Ви шляху, що змінити Вам в своєму виборі, русі, напрямку і в цілому в житті (наприклад, ви хочете реалізувати себе в якійсь справі, створити сім’ю або досягти певного рівня доходів).

Ви зможете побачити свого Ангела-Хранителя (або Ангелів, їх може бути кілька), поговорити з ними, відчути їхню підтримку і реально відчути дивовижну допомогу ваших Ангелів! Радійте цим зустрічам і обов’язково дякуйте за допомогу, любов, благословення!

Повертайтеся і запишіть собі, що Ви зрозуміли з розмови з Ангелом, чи дізналися Ви своє призначення, чи побачили нові можливості для своєї самореалізації і досягнення бажаного в своєму житті результату.

You cannot copy content of this page