fbpx
Події
“Ви бачили як виглядає ангел , який спустився щоб нас захищати? Це Саша, їй було лише 19 років: студентка КПІ Олександра Анік’єва віддала життя за Україну

Повідомлення про долю Героїні розмістила у фейсбуці кафедра технології поліграфічного виробництва ВПІ КПІ ім. І. Сікорського. Дівчина хотіла займатись видавничою справою, як мистецтвом.

Олександра Анік’єва, студентка Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. І. Сікорського, віддала життя за Україну 5 травня 2022 року.

“Страшна звістка приголомшила весь колектив Видавничо-поліграфічного інституту: 5 травня 2022 р. під час несення служби в лавах ЗСУ не стало студенткиа групи СГ-92 Олександри Анік’євої.

З початком відкритої збройної агресії росії проти України Олександра пішла захищати Батьківщину зі збpоєю в руках у лавах ТРО України, а згодом – у лавах ЗСУ.

Війна, принесена на нашу землю, відбирає в нас кращих синів і дочок, намагається вкрасти в нас усе – минуле, сучасне, майбутнє; красу, мову, культуру й саме право існування на власній, Богом даній, українській землі.

Олександра мріяла стати мисткинею книги, нести гармонію й красу у цей світ. Але сталося інакше: у свої 19 квітучих літ вона віддала життя, захищаючи свою Батьківщину як стрілець ЗСУ. Ми схиляємося перед її сміливістю й патріотизмом.

Викладачі, студенти, співробітники висловлюють глибокі співчуття родині Олександри. Вічна їй пам’ять! Слава захисникам та захисницям України! Слава Україні! Героям слава!”, – йдеться у повідомленні.

“Ви бачили як виглядає ангел , який спустився щоб нас захищати? Це Саша, їй було лише 19 років…

Вона народилась щоб жити, щоб бути щасливою, коханою, творити прекрасне …

Талановита і тендітна, ніжна і завжди посміхнена, такою я її пам‘ятатиму…

Я викладала у неї живопис, приймала вступні іспити, раділа всім її досягненням…

Вона воїн світла! Її шлях – це світло, любов і сила! Ми вклоняємось тобі дитя, пробач, що ми дорослі живі, а ти ні… ПАМ‘ЯТАТИМЕМО! ГЕРОЯМ СЛАВА ! Вічна і світла пам‘ять, вклоняюсь”, – написала її викладачка, Мирослава Перевальська, яка викладала у неї живопис, приймала вступні іспити, раділа всім її досягненням.

Фото: Кафедра технології поліграфічного виробництва ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

05/19/2022