fbpx

Ввізне мито на авто з ЄС: стали відомі ставки

Мінекономрозвитку опублікувало ставки ввізного мита, які застосовуватимуться у 2018 році до імпорту товарів з ЄС. Про це повідомив генеральний директор ВААІД Олег Назаренко у себе у Facebook, передає Радіо Максимум.

“Хочу всім нагадати, що з 1 вересня в повному обсязі запрацювала Угода Україна – ЄС. Тому Мінекономіки оприлюднило ставки ввізних мит на 2018 рік. На автомобілі залежно від об’єму двигуна ставки мит становитимуть: 7,3%, 6,3% і 5%”, – заявив Назаренко.

За його словами, обнуляються повністю ставки – з впровадженням Угоди – тільки після закінчення семирічного перехідного періоду. Він також додав, що ВААІД вніс у Раду пропозицію скасувати ввізні мита на всі авто з ЄС уже зараз, не чекаючи на закінчення семирічного перехідного періоду.

Ситуація з ввезенням автомобілів на іноземних номерах в Україну стає критичною. При цьому в Раді розробляють законопроект, який має заборонити в’їзд в Україну незаконним авто з іноземною реєстрацією.

Читайте також: Шини з хитрими шипами вже в Україні

Хвиля популярності іномарок, які активно привозять в Україну з-за кордону, стала причиною того, що експерти підрахували середню вартість підтриманої автівки. Згідно з даними ДФС за перший квартал 2017 року, після зниження ставок акцизного збору, на територію України ввезли та розмитнили понад 11 тисяч автомобілів, які вже були у вжитку. Загалом це збагатило держбюджет на 884 мільйони гривень, що не так вже й мало.

You cannot copy content of this page