fbpx

Втомився я від цього галасу, – заявив одного разу чоловік Поліні вказуючи на дітей, – Та й ти виглядаєш далеко не так, як у день нашої зустрічі. У мене нове кохання. Вона молода весела і неймовірно гарна. Без трьох дітей і постійного “потрібно”

У Поліни троє дітей, чоловік їх залишив, коли молодшому було кілька місяців. Сказав, що втомився від дітей, шуму, від самої Поліни. Тепер у нього інше життя і красива кохана, до якої він йде. Її це дуже вразило. Третьої дитини чоловік слізно просив сам. Перші у них дівчинки, а він хотів сина. З’явився син, але виявилося, і він не потрібен.

Розлучилися вони офіційно. Переводив раз на місяць гроші, на аліменти дружину дуже просив не подавати. Квартира, в якій вона залишилася з дітьми була на матері чоловіка, і він попередив, що якщо вона вирішить пригадати за аліменти, то залишиться без житла.

Так і жили, від подачки до подачки. Міг перевести і десять тисяч, а міг і дві підкинути. Зате потім на його сторінці в соціальних мережах красувалися яскраві фото з відпочинку з новою коханою.

Поліна на все плюнула і просто викреслила чоловіка зі свого життя, стала жити для дітей. Нові відносини вона не планувала, прекрасно розуміючи, що з трьома дітьми, один з яких немовля їй нічого не світить.

Коли молодшому було 2 роки, то до них в районку прийшов новий сімейний – Петро Олегович. Йому трохи більше 30 років, але спеціаліст хороший. Потрапили до нього на прийом вони, коли діти дружно занедужали. Потім якось він зайшов до них додому, щоб провідати дітей. Поліна сама нічого не помітила, а подруга, яка при цьому була присутня сказала, що очі у спеціаліста при погляді на Полю, аж засяяли. Та лише відмахнулася.

Потім він «випадково» зустрів їх на дитячому майданчику. І таких випадків стало більше. А потім вже не приховуючи сказав, що вона йому подобається. Почали зустрічатися, незабаром він її зробив пропозицію. Вона погодилася.

Призначили день весілля, потрібно було сказати колишньому чоловікові. І тут почалося найцікавіше. Коли той дізнався, то тут же приїхав до них. До цього його не було близько року, і діти вже забули його, а молодший взагалі не пам’ятав. Він став горланити, що не допустить того, щоб його дітей виховував інший чоловік. Поліна його виставила.

Через два дні прийшла опіка, надійшла скарга, що Поліна не стежить за дітьми, водить компанії в будинок. Вона відразу зателефонувала Петру, і він приїхав. Опіка оглянула квартиру, дізналася все про Петра і поговорили з Поліною. Та розповіла звідки ноги ростуть, жінка з опіки з розумінням поставилася. На прощання побажали їм триматися, обіцяли більше не турбувати без причини.

На наступний день подзвонив колишній чоловік і запитав чи не передумала вона, Поліна сказала – ні. На що він їй відповів, що тоді вона може збирати речі і виїжджати з квартири. Увечері прийшов Петро і сказав збиратися.

Свого житла у Петра не було, точніше була кімната в комуналці, але це не житло для сім’ї з п’яти чоловік. Тому Поліна не розуміла куди він їх везе, а Сергій мовчав.

Під’їхали вони до великого заміського будинку. Будинок було видно, що не новий, але добротний. Виявився будинок його матері. Поліна стала говорити, що не піде – лячно, як відреагує майбутня свекруха. І тут вийшла вона.

-Так! І що сидимо? Кого чекаємо? Швидко з машини. Я онукам пирогів напекла.

Поліна не знала, що сказати, її колишня свекруха викреслила їх із життя ще до розлучення. Вважала себе не такою вже й старенькою, аби “бабусею” її називали. А тут онуками її дітей називає жінка, яка вперше бачить їх.

Мама Петра виявилася дуже розумною жінкою, батько Петрів пішов у засвіти, коли той був маленький і її другий чоловік взяв з маленькою дитиною на руках. Ні разу її не дорікнув і не назвав сина чужим. Тому вона все розуміла.

Живуть вони більше року, молодший називає Петра татом, дівчатка поки просто Петром. Їх не і не просять кликати по-іншому, головне, щоб їм було комфортно. Колишній чоловік якийсь час ще дзвонив, але начебто заспокоївся. Може бути зрозумів, що Поліні теж потрібно жити далі, а може відволікся на чергову інтрижку.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page