fbpx

Втомившись від того, що відбувається, чоловік вирішив поставити крапку в їх відносинах. Ларису він любив, але то було швидше братерське почуття. Кохав він іншу

Вони були разом так довго, що здавалося, ніби ціле життя. Дівчина чекала, коли її покличуть заміж, а її обранець не поспішав робити цей крок.

Лариса з Максимом разом пройшли багато випробувань. Колись вона чекала його зі служби, а він ні дня не міг прожити, щоб не написати їй листа. Але щось в їхніх відносинах пішло не так.

Після служби молоді люди оселилися під одним дахом. Вона мріяла про білу сукню, а він пішов у загул. Максим після служби став підтягнутим і рельєфним молодим чоловіком, тому не дивно, що він мав успіх у дівчат. Встояти перед жіночим шармом він був не в силах. Лариса ж не помічала змін в своєму коханому.

Час минав, і біологічний годинник дівчини став голосніше нагадувати їй про вік. І тоді Лариса поставила Максима перед вибором: весілля або розставання. Не відомо чому, але хлопець вибрав одруження. Звичка, і прихильність зіграли свою роль або йому просто було так зручно.

Весілля було веселим і галасливим. Молодята здавалися ідеальною парою, але через деякий час Лариса дізналася про зради чоловіка, а він їх власне перестав приховувати. Діти в цьому союзі так і не з’явилися, а спільне життя все більше нагадувало фарс.

У житті Максима з’явилася інша дівчина, а Лариса надто любила свого чоловіка і всіляко догоджала йому, намагаючись повернути в родину. Подружжя було нещасним, але кожен по-своєму.

Втомившись від того, що відбувається, чоловік вирішив поставити крапку в їх відносинах.

Для Лариси ж життя закінчилося: їй за тридцять, без чоловіка і дітей. Колишній її чоловік швидко одружився, і у нього знайшлася й донечка.

Жінка ж всю себе віддавала улюбленій роботі з чужими дітьми.

Згодом в житті Лариси з’явився чоловік, який показав їй, що означає бути коханою і бажаною. Тільки ось розлучена дівчина не змогла так одразу повірити і щиро покохати. Але молодий чоловік був наполегливий і душа нашої героїні розтанула.

Через три роки після розлучення Максим і Лариса щасливі окремо один від одного. У Максима підростає дочка, а Лариса вдруге вийшла заміж і вони з чоловіком скоро стануть батьками.

Ось так відпустивши один одного, колишнє подружжя знайшло щастя в нових відносинах.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page