fbpx
Події
“Втеча” українського круїзного лайнера в Росію: названо причину

Український круїзний лайнер річка-море “Генерал Ватутін” взяв курс на російський Ростов-на-Дону.

Як пише видання  “Думська”, лайнер 1 червня вийшов в “гарячу путівку” з Києва.Потім обійшов одеський порт і попрямував до Херсону. Звідти судно рушило в Ізмаїл, а потім на Вилкове. А 5 червня о 5 ранку лайнер вийшов з Вилкового та взяв курс на окупований Крим.

Після чого “Генерал Ватутін” провів цілу ніч біля південного берега півострова, а у вівторок вранці знову продовжив свій рух.

Як відомо, зараз судно прямує до Ростова-на-Дону.

У круїзній компанії “Червона Рута”, яка організовує тури для цього лайнера, стверджують, що не володіють жодною інформацією про пересування судна “Генерал Ватутін”.

Пізніше було названо причину, через яку вказане судно прямує в Росію. Воно нібито було продане.

Видання “Думська”, яке спочатку повідомило про інцидент із судном, о 14:23 уточнило, що “Генерал Ватутін” був проданий російській компанії.

Читайте також: Київська фірма “кинула” майбутніх заробітчан на кілька мільйонів

“У Вилкове він не заходив, а був в молдавських Джурджулештах, де спустив український прапор і підняв прапор Белізу”, – пише одеське видання.

Оновлено 15:21. Порт Ростова-на-Дону не має наміру впускати український круїзний лайнер «Генерал Ватутін», який замість заходу в Одесу попрямував в сторону Росії. Про це в ефірі радіостанції «Говорить Москва» повідомив начальник служби експлуатації гавані Віталій Віробян.

За його словами, в ростовському порту займаються тільки вантажними суднами і не мають ніякої інформації про підхід «Генерала Ватутіна». «Ні, ми не пустимо сюди його», – підкреслив він.