fbpx
Дозвілля
Вся правда про жінок, які пережили кесарів: не все так просто (фото)

Цю правду знають тільки матері, які пережили кесарів!

Бути матір’ю – величезне щастя, але в той же час важка праця, що включає в себе масу обов’язків і вимагає багато сил на їх виконання.

Саме тому ми вирішили розповісти вам про три істини кесаревого розтину, по-справжньому відомі тільки тим жінкам, які його пережили і з гордістю носять на своєму тілі «мітки щастя».

1. Вони відважно вирішуються піддати себе хірургічному втручанню

Можливо, дехто вважає, що кесарів розтин – це звичайна медична процедура. Насправді ж – це серйозна операція, при якій ризику піддається як мати, так і дитина.

Крім того, ні майбутньому батькові, ні іншим членам сім’ї не можна бути присутнім під час пологів. Таким чином, майбутня мати залишається одна, без можливості отримати моральну підтримку і в повній невизначеності.

Це яскравий приклад того, як страх і самотність борються з безумовною любов’ю і непереборним бажанням стати матір’ю чудесної дитини.

Читайте також: ЛІКАРІВ СПІЙМАЛИ НА ВИДАЧІ ФІКТИВНИХ ДОВІДОК ПРО ВАГІТНІСТЬ

2. Вони не знають, чи все в порядку, до тих пір, поки не покинуть операційну

З народженням дитини ризик не закінчується. Як і в будь-якій хірургії, лікарі не відразу визначать, наскільки успішно пройшла операція, до тих пір, поки не пройде наркоз.

Крім того, є дещо, чого багато хто не знає. Під час кесаревого розтину майбутня мама перебуває у свідомості і не відчуває болю, але вона відчуває всі рухи, які відбуваються всередині неї. Але це неприємне відчуття ніщо в порівнянні з тим, яку безцінну нагороду вони отримують взамін.

3. Вони по-справжньому героїчно проходять через процес відновлення

Коли народжується дитина, світ матері обертається навколо неї і їй необхідно беззаперечно відповідати всім її вимогам. А для цього потрібно багато сил і терпіння. І уявіть собі, робити це все з болем. Так, з болем і дискомфортом, які є невід’ємною частиною процесу відновлення після операції.

Однак вони переступають цей поріг болю і розвивають внутрішню силу, яка здатна зрівнятися тільки з силою матері. І неважливо, наскільки це важко, вони все одно йдуть на це з посмішкою і любов’ю.

Натомість безсонним ночам і нескінченним пелюшкам у них є безцінна можливість бачити усмішку свого немовляти, відчувати його дихання, тримати маленькі ручки і вдихати цей ні з чим не порівнянний чудовий запах новонародженого. І це головна причина, по якій вони знаходяться в цьому світі, і це те, що робить їх по-справжньому щасливими.

Читайте також: ТАКІЙ ЗАРПЛАТІ МОЖНА ЛИШЕ ПОЗАЗДРИТИ: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ ЛІКАРІ. МОЖЕ, МЕНШЕ БРАТИМУТЬ ХАБАРІ

Ми аплодуємо кожній матері, ну а тим мамам, хто пройшов через кесарів розтин і з гордістю носить на своєму тілі «мітки щастя», особливо. Пам’ятайте, що ці шрами дозволяють ніколи не забувати, заради чого ви це пережили. Тому, дорогі мами, носіть ці красиві мітки з гордістю. Не приховуйте їх і не маскуйте, тому що не кожна жінка на це здатна.

likari-e1480441881267

Джерело.