fbpx

Вступна кампанія-2016: рейтинг вишів України за містами(Інфографіка)

Київ прогнозовано став лідером за кількістю вищих навчальних закладів, що увійшли до консолідованого рейтингу вишів України. Останній, складений за підсумками 2015 року, включив у себе 286 навчальних закладів з усіх регіонів країни. «Слово і Діло» вивчило консолідований рейтинг Міносвіти, зведений на основі думок трьох експертних груп: («Топ-200 Україна», Scorpus, «Вебометрикс»), які дали оцінку вишам України за різними критеріями – від висновків академічного співтовариства й кількості цитувань наукових публікацій до активності веб-сайтів ВНЗ.

65 із них працюють саме в столиці. Найбільш престижним університетом за всіма критеріями оцінювання вкотре став КНУ ім. Т. Шевченка. А от другу позицію експерти віддали Харківському університету ім. В. Каразіна.

Читайте також: РЕЙТИНГ ВИШІВ ТОП-200 УКРАЇНА 2016 РОКУ

vuz

vuz_2

Щодо навчальних закладів, розташованих у містах, населення яких складає менше 1 мільйона осіб, то тут лідирують ЛНУ ім. І. Франка, «Львівська політехніка» та Сумський державний університет, які посідають 5, 6 та 8 сходинки в загальному рейтингу відповідно.

Джерело.

You cannot copy content of this page