fbpx
Події
Встановили прохідний бал з семи предметів ЗНО для вступу

Встановили прохідний бал з семи предметів ЗНО – української мови і літератури, математики, біології та іноземних мов, пише Gazeta.ua

Для математики встановили поріг 10 балів, для української мови – 23, для іноземних мов – 19 і для біології – 22, повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

“Поріг” нинішнього року на один бал нижчий, ніж торік для усіх дисциплін, окрім іноземної. Прохідний бал з англійської, німецької, німецької та іспанської мов зріс на 5 балів.

Експерти вважають, що прохідний бал мав би бути вищим.

Читайте також: ТОП-15 перлів цьогорічного ЗНО з української мови та літератури

“Прохідний бал має бути вищим. З усіх предметів встановили не високий пороговий бал, то не великий відсоток абітурієнтів завалили зовнішнє незалежне оцінювання. Чим вищий “поріг”, тим більше осіб не пройдуть тест. Тоді б у вузах був би недобір. Але цього ніхто не допустить”, – каже виданню освітній експерт Віктор Громовий.

Прохідний бал з кожного предмета залежить від результатів усіх учнів. Чим більший загальний бал з предмету, тим якісніший рівень абітурієнтів.

Тестування з української мови і літератури не склали склали 14,5% учасників ЗНО. Математику — 18,7%. Біологію — 8,5%. З іноземних мов найбільше абітурієнтів не склали англійську — 10,6 тис. осіб. Тестування з німецької не пройшли 383 абітурієнти, з французької 78, з іспанської — 14.

Related Post

facebook