fbpx
Події
Встановили особу людини, на яку відволіклася патрульна в Дніпрі

Встановили особу громадянина, на якого відволіклася загибла в Дніпрі патрульна.
Про це повідомив секретар Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко, передає “112 канал”.

“Там (на відео. – Ред.) є момент, при якому Ольга дійсно відволіклася. І розплатилася за це ціною власного життя та життя її колеги. Вона могла стріляти в злочинця, і ми аналізували уважно кожну її секунду, останні секунди її життя. Якщо б вона вистрілила в нього, вона могла влучити в мирних людей. Вона ціною свого життя не допустила загибелі мирних громадян”, – заявив Геращенко.

Читайте також: Я не міг дивитися, як убивають дітей, – водій маршрутки про розстріл патрульних

За його даними, особистість людини, з яким розмовляла патрульна, встановлена. Це водій іншої маршрутки. Він уже допитаний і дав свідчення.

“Ніяких таємних моментів в цьому немає. Є окремі люди, які намагаються влаштовувати танці на кістках, знімають різного роду відео, намагаються таким чином отримати більше переглядів на YouTube. Цей злочин буде розслідувано у встановлені законом терміни, а підозрювана особа, вбивця Пугачов, я вважаю, повинен отримати довічне ув’язнення. Йому нема чого робити серед людського суспільства”, – зазначив Геращенко.

Він також додав, що зараз міністр внутрішніх справ попросив у Кабміні кошти для того, щоб кожен патрульний поліцейський був забезпечений нагрудною відеокамерою.

Зазначимо, що раніше в мережі з’явилося відео, автор якого стверджує, що в оприлюднених записах із камер поліцейських є нестиковки і вирізані місця. Він також звертає увагу на свідка вбивства патрульних, який з’явився в кадрі.

Читайте також: Тобі, тварюка, не жити, – брат вбитої поліцейської

Джерело.