fbpx

Всі підручники в одному планшеті

Видавництво “Ранок” виклало у відкритий доступ всі свої підручники для 8 класу.

На сайті представлені електронні версії видань по 17 дисциплін російською та українською мовами.

Школярі та вчителі можуть безкоштовно використовувати книги в освітньому процесі. На офіційному інтернет-ресурсі викладені видання в хорошій якості формату PDF. Їх можна завантажити як на комп’ютер і планшет, так і на смартфон. Всі підручники, представлені на сайті, отримали гриф “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

“Завантаживши електронні книги на планшет, школяр може робити домашнє завдання в будь-якому місці. Носити з собою кілька книжок важко. У 21 столітті занадто швидкий темп життя навіть у дітей, – розповідає генеральний директор видавництва” Ранок “Віктор Круглов. – При цьому ми випускаємо всі підручники з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними онлайн-тестами і пізнавальними відеороликами. Вони також опубліковані на нашому сайті “.

На відміну від піратських сайтів, на офіційному інтернет-ресурсі “Ранка” викладені тільки перевірені версії підручників.

“Ми запрошуємо інші видавництва України наслідувати наш приклад і пропонуємо їм безкоштовно надати підручники в електронному вигляді. Це наша соціальна відповідальність”, – говорить Віктор Круглов.

Нагадаємо, що видавництво “Ранок” першим виконало держзамовлення на друк підручників. В цьому році тираж склав більше 1,78 млн екземплярів.

Джерело.

You cannot copy content of this page