fbpx
Дозвілля
Марія Яремчук розставила крапки над “і” у питанні корекції своєї зовнішност

Популярна співачка Марія Яремчук, яка змінила імідж, вважає, що знаменитий тато не хотів би для неї артистичної долі, йдеться у “Світському житті”. У день народження та смерті свого батька, Назарія Яремчука, зірка завжди намагається приїхати на малу батьківщину – у Чернівці.

“Тато хотів, аби я була тенісисткою. Він знав, що це таке. Вважаю, він би пишався мною, оскільки я йду до своєї цілі. Я можу робити помилки, тому що я – молода, мені 23 роки, але я шукаю себе в цьому. І, знову ж таки, знаходжу”, – запевнила виконавиця.

Катерина Осадча у розмові із Марією зазначила, що за чотири роки їхнього знайомства, співачка візуально дуже змінилася. При цьому артистка зізналася, що дійсно зменшила щоки.

“Я пішла в спортзал, басейн, я підняла своє те, що зменшила також, і зробила над собою зусилля. Тому, можливо, здається, що губи якійсь більші чи ще щось. Але насправді, я дуже страхітливо ставлюся до медикаментів, уколів, тому – ні”, – зізналася зірка.

Виконавиця запевнила, що її максимум – це похід на пілінг до косметолога.

“Мабуть, дозріваю. Мене мама б однозначно прибила за це”, – розповіла співачка, маючи на увазі ймовірне збільшення грудей.

Читайте також: Яремчук в дизайнерській сукні-вишиванці зачарувала шанувальників (фото)

Джерело.

 

facebook