fbpx

Всі чекали, що вона скаже про мене щось хороше і забажає щастя у новому житті з моїм чоловіком. Натомість моя подруга Таня Макарова почала розповідати, якою гулякою і хуліганкою  я була у студентські роки.

Мій наречений із родини дуже великого бізнесмена, тому його батьки запросили на наше весілля практично всю політичну та ділову еліту нашого невеликого міста. У розпалі банкету ведучий за сценарієм надав слово для тосту моїй подрузі, інститутській подружці Таньці Макарової.

Ми дружили з першого курсу і до цього дня. Скільки пройшли разом і не перерахувати. І сльози, і радість, все було.

Всі чекали, що вона скаже про мене щось хороше і забажає щастя у новому житті з моїм чоловіком.

Натомість моя подруга Таня Макарова почала розповідати, якою гулякою і хуліганкою  я була у студентські роки і як ми з нею разом “запалювали місто і вечірки”.

Наприклад, вона “засвідчила”, як на третьому курсі я боялася, що завагітніла від аспіранта-викладача, з яким провела ніч після однієї з наших студентських вечірок.

Ми зустрічались з ним ще пару разів, поки не закінчився навчальний рік. Звичайно той рік  я закінчила як відмінниця. Але нащо це казати на моєму весіллі? Після розповіді про мій роман з викладачем, вона вирішила розповісти ще одну історію.

Вона вирішила розказати, як я зустрічалась з одруженим чоловіком з 2 дітьми. І як ми з Таньою їздили до нього на дачу на канікули.

Родичі і чоловік замовкли від таких історій, а мене вдома чекала серйозна розмова з моїм коханим про моє минуле.

You cannot copy content of this page