fbpx
Події
Всі банки з російським держкапіталом в Україні ведуть переговори про продаж – НБУ

Рожкова зазначила, що можливий продаж банків не вплине на їхніх клієнтів.

Національний банк України заявляє, що всі українські банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж.

“Ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні, ведуть переговори про потенційно можливий продаж”, – сказала заступник глави НБУ Катерина Рожкова в ефірі телеканалу “Інтер” в неділю.

За її словами, НБУ вважає продаж кращим способом покинути ринок України, тому що “в сьогоднішніх умовах, на жаль, про якийсь подальший розвиток цих банків на території України говорити, звичайно, не можна”.

Рожкова зазначила, що можливий продаж банків не вплине на їхніх клієнтів.
Вона додала, що банки, які підпали під санкції, є ліквідними та можуть виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.

Як повідомлялося, 16 березня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про застосування санкцій до п’яти банків з російським капіталом. Санкції терміном на один рік будуть застосовані до ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВиЭс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ Банк”, ПАТ “БМ Банк” в частині заборони виводити капітал за межі України на користь пов’язаних з ними осіб.

Читайте також: Сбербанк Росії заблокував кредитки українців

Джерело.