fbpx
Події
Все це робилось заради шоу. Побиття «Ревізора» в Кам’янці: версія власників готелю

Приїзд знімальної групи програми «Ревізор» до Кам’янця-Подільського не обійшовся без скандалу.

Раніше ми повідомляли, що під час перевірки готелю «Біля річки» ведучий програми Микола Тищенко отримав травми від власника закладу.

Журналісти Vdalo.info зателефонували до готелю з метою отримати коментар. Слухавку взяла донька власника Лілія Шендерук, яка стала безпосереднім учасником подій. За її словами, команда програми «Ревізор» буквально увірвалась на територію готелю.

«До готелю під’їхали буси, з них почали виходити люди. Кремезний чоловік (ведучий Микола Тищенко, – Vdalo.info) почав бігти в напрямку готелю. Батько намагався його зупинити, запитував хто він, але чоловік не відповідав. Він відштовхнув батька, той впав. Тоді з бусів вибігло ще 20 чоловік. В цей час ми з молодшою сестрою готували на кухні вечерю. Чоловік без уніформи чи бейджика, без пояснень увірвався на кухню. Ми весь час запитували його хто він і що тут робить, але він не відповідав. Ми перегородили йому шлях, тоді він відштовхнув мене в одну сторону, сестру – в іншу, вона впала та вдарилась об холодильник. В цей час на кухню забіг батько. Лише через 10 хвилин люди представились, що вони з програми «Ревізор»».

За словами пані Лілії, це було схоже «на рейдерське захоплення». Жінка стверджує, що вони з батьком самі викликали поліцію.

Після інциденту ревізія продовжилась, Микола Тищенко проінспектував номер у готелі, який забронював заздалегідь. Ревізія тривала з 13:00 до 18:00, команда весь час консультувалась з юристами. «Після двох годин, які він провів в номері, ведучий заявив, що йому стало погано.

Вони з самого початку були негативно налаштовані. Все це робилось заради шоу», – запевняє Лілія Шендерук.

Читайте  також:ВЕДУЧИЙ «РЕВІЗОРА» ОПИНИВСЯ В ЛІКАРНІ ПІСЛЯ БІЙКИ НА ЗЙОМКАХ (ФОТО)