fbpx

Все таємне стане явним – любовний гороскоп на 30 липня 2023 року

Все таємне стане явним – любовний гороскоп на 30 липня 2023

Овен

Сьогодні Овнам зірки підказують, що це чудовий день для романтичного побачення. Не варто пропускати його, якщо хочеться повернути щасливі дні минулого, відновити у пам’яті взаємні почуття, побувати разом із об’єктом симпатій у гарних екзотичних місцях. Можна внести у спілкування нотку інтриги.

Телець

Сьогодні Тельцям цей день дозволяє бути безтурботними романтиками, ігнорувати недоліки свого роману та отримувати задоволення від його щасливих сторін. Багатьом представникам знака здасться, що їхні стосунки налагодилися самі собою і не вимагають додаткових зусиль щодо підтримання гармонії.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам та їхнім коханим обставини пропонують частіше відкидати образи та йти назустріч один одному. Якщо це не виходить у побутовій чи діловій обстановці, саме час її ненадовго змінити: гармонії у союзі побільшає. Якщо знаки симпатії походять від партнера, важливо їх не відкидати.

Рак

Сьогодні Раків дуже радують приємні миттєві дрібниці, які часто виявляються для них важливішими за загальну картину роману та його віддалені перспективи. Наприклад, їх може миттєво підбадьорити лише одна посмішка коханої людини, сказаний ним схожий на комплімент або поставлений лайк.

Лев

Сьогодні Леви – ідеалісти. Вони мріють про виконання своїх таємних надій, про піднесене кохання або про чарівне усунення всіх перешкод, що заважають їм володіти серцем коханої людини. Багато Леви не проти піддатися романтичній ностальгії і заново закохатися у свою колишню пасію.

Діва

Сьогодні Дівам радять насолоджуватися моментом і не прагнути одразу втілювати в реальність усі свої нові ідеї. Найкраща тактика цієї доби — плисти за течією, довірившись долі або поклавшись на свій настрій (наприклад, на лінощі, що змушує відкласти ініціативу на завтра).

Терези

Сьогодні Терезам щастить: зірки готові виконати багато з любовних бажань, вони підкреслюють їхню привабливість і потурають їхнім фантазіям. Невдалі сторони роману, якщо такі є, будуть згладжені або забуті. Багато Терезів отримають задоволення від зустрічі зі своїм колишнім партнером або шанувальником.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам краще відмовитися від важливих кроків у коханні та повного контролю за своїм особистим життям, оскільки це неможливо. Зірки радять налаштуватися на приємний дух моменту, ловити удачу та бути вдячним за щасливі хвилини чи години, які вдалося провести у суспільстві коханої людини.

Стрілець

Сьогодні Стрільці переживають цілий спектр позитивних емоцій. Багато Стрільців будуть ідеалістами, що витають у хмарах уявного щастя, але й реальність їх радуватиме: вони можуть розраховувати на взаємну симпатію, вдалий збіг обставин і магію своєї чарівності.

Козеріг

Сьогодні Козерогам буде важливо внутрішньо і зовні розслабитися, віддатися своїм хвилинним приємним переживанням та відчуттям. Якщо вони почнуть пригнічувати свої справжні почуття або відмовлятися від них, чудовий момент для романтичного побачення виявиться втраченим — можливо, безповоротно.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще не думати про складнощі свого особистого життя, а віддати данину його позитивним моментам. Цей день пробуджує найкращі почуття та дає приємні надії. Не варто відмовлятися від побачення, подарунка, пропозиції. Вільним Водоліям бажано відвідати вечірку чи інший захід.

Риби

Сьогодні Риби можуть піти в любовних відносинах на ту чи іншу брехню, часто з добрих намірів або через таємний страх (наприклад, залишитися незрозумілими). Зірки натякають, що це легке, але тимчасове рішення. Не виключено, що одного разу воно призведе до неприємних наслідків чи якоїсь незручності.

You cannot copy content of this page