fbpx
Дозвілля
Все своє свідоме життя, Алла працювала на кількох роботах, щоб забезпечити дітей всім необхідним. Навіть за кордон поїхала в усьому там себе обмежувала і складала кожну копієчку, аби лиш купити сину і донці хоч по однокімнатній квартирі. Чоловік давно пішов і забув про них, ніби і не існували. А син просто вирішив не запрошувати маму на весілля, бо та вперше в житті відмовила йому в проханні

Все своє свідоме життя, Алла працювала на кількох роботах, щоб забезпечити дітей всім необхідним. Навіть за кордон поїхала в усьому там себе обмежувала і складала кожну копієчку, аби лиш купити сину і донці хоч по однокімнатній квартирі. Чоловік давно пішов і забув про них, ніби і не існували. А син просто вирішив не запрошувати маму на весілля, бо та вперше в житті відмовила йому в проханні.

Неньку, що так старалась для нього не було запрошено на весілля, проте батько, що покинув їх у дитинстві там був. Після розлучення, він бачився з сином лише раз і то випадково. Він не вітав дітей з днем народження, не водив у зоопарк не передавав подарунки чи цукерки, але запрошення на весілля сина таки отримав.

Після розлучення з першою дружиною він вдало влаштував своє життя та кар’єру, побував у багатьох країнах та міняв супутниць життя ледь не щороку. А Алла тим часом не спала ночами, щоб дати дітям все потрібне.

Батько на весілля сина прибув не сам, а у компанії з четвертою (по паспорту) дружиною та двома їхніми спільними дітками. Більше рідні на весіллі не було, адже вони спокон віку були дружними і те, що на забаві не буде мами нареченого стало сигналом для всіх також не приходити на свято.

Що ж могло статися між сином та мамою. Можливо, причина у батькові, що так раптово з’явився у його житті? Розповів щось про неї?

Але ні, правда крилась у красивій та вельми розумній нареченій. Вона поставила чоловіка перед фактом, що якщо він її кличе заміж, то й оплачувати святкування повинен він. Звичайно, йому більше нікуди було звернутися, як до мами, бо на його власні накопичення «вони з майбутньою дружиною» вирішили придбати автомобіль для неї.

Він прийшов до мами й попросив її оплатити весілля, але та погодилась тільки з умовою, що оплатить присутність тільки тих гостей, що прийдуть з боку нареченого і яких не покликав його батько (а таких було всього тридцять чоловік). А наречена ж покликала сімдесят з лишком чоловік.

Хлопець не захотів приймати пропозицію мами, хоча й знав, що мама витратила усі зароблені за кордоном кошти на купівлю квартир дітям. Знав, що його прохання залишить її без нічого. Обурився і вирішив припинити з нею будь-яке спілкування.

Купівлю машини молодята таки вирішили відкласти й гучно відсвяткувати початок нового етапу у житті. Син до ранку веселився й танцював, доки його мама плакала весь день та всю ніч.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.