fbpx
Дозвілля
Все своє дитинство почувалася непотрібною дитиною. Заміж мама вийшла тільки тому, що була при надії мною. Через три роки з’явилася Аліса. Вона була запланованою, бажаною дитиною. До неї все сімейство ставилося з придихом

Будучи ще дитиною, Аліса проявляла наполегливий, переповнений самолюбством, характер, але це тільки розчулювало моїх батьків. Їй було дозволено все. Хоче вона іграшку дорогу, будь ласка, вона ж молодша, говорили батьки, купуючи мені ляльку, на яку залишилися гроші.

Аліса була на першому плані. З нею робили уроки, водили в секції, розчулювалися її блакитними очима. Мені доводилося самій пробивати дорогу в життя.

Сама шукала собі заняття. Записалася в безкоштовну секцію шахів, в школі була зразковою ученицею. Вступила в університет, постійно підробляла. Але це сприймалося, як належне.

Аліса виросла справжньою красунею. Батьки і всі родичі нею захоплювалися. Завдяки батькам вона отримала золоту медаль в школі. Вступила до університету на платне відділення.

Коли мені виповнилося 20 років, зрозуміла, що мені набридло бути другим сортом в родині. Зібрала речі і переїхала в інше місто. Мене ніхто не вмовляв повернутися. Періодично дзвонила батькам. Але вони були холодні до мене, постійно розповідали про успіхи Аліси.

Вийшла заміж, народила дітей. Своїх синів люблю однаково. Ми з чоловіком фінансово спроможні люди, займаємося бізнесом. Батьки мої постаріли. Батько зараз лежачий. Почала допомагати батькам фінансово. Аліса проживала разом з ними. Заміж так і не вийшла. Каже, що не змогла знайти гідного її красі чоловіка.

Приїхавши вкотре додому, мама мені дорікнула в тому, що я недостатньо їм допомагаю. А я сказала, що Аліса теж їхня дочка і вона повинна доглядати нарівні зі мною. Ми посварились.

Плакала на плечі свого чоловіка і розповідала про своє дитинство. Вони все своє життя присвятили Алісі, нехай вона їм зараз і допомагає. Я, наразі, занадто багато для них роблю. Гроші надсилаю щомісяця. Вони в моєму дитинстві для мене такого не робили. З 14 років працювала, то собак вигулювала, то квартири прибирала.

Все найкраще для Аліси було, а мені обноски від маминих подруг. Не пам’ятаю ні однієї нової речі, що була куплена батьками особисто для мене. Більше приїжджати до них не хочу.

Надсилати гроші буду, але бачити їх не хочу.

Фото ілюстративне.