fbpx
Події
Все пройшло тихо, спокійно, без оплесків: в Москві попрощалися з Михайлом Задорновим (фото)

У Москві попрощалися з відомим російським сатириком Михайлом Задорновим, який пoмeр на 70-му році життя після тривалої хвoрoби. Церемонія прощання відбулася в рuтуaльному залі мopгу клінічної лікарні “Медси”, де пoмeр артист.

Як повідомляється, родичі Задорнова наполягли на тому, щоб церемонія прощання була закритою, проте фанатів сатирика це не зупинило.

Читайте також: CМEPТЬ ЗАДОРНОВА: ПОВІДОМИЛИ “ЗІРКОВІ” ПЛАНИ САТИРИКА НА ВЛАСНІ ПOМUНКИ

Біля входу в будівлю стояли кілька десятків шанувальників творчості Задорнова. Журналістів на територію медцентру не пустили.

У повідомленні сім’ї сатирика відзначається, що Михайло Задорнов завжди іронічно ставився до публічності і охороняв своє життя і життя родини “від чужого настирливого втручання”. За словами родичів, сатирик хотів, щоб його пoхoрoни проходили в тихому колі, без присутності камер. Шанувальники розповіли, що було багато близьких, всі були одягнені в чорне. Все пройшло тихо, спокійно, без оплесків.

Після прощання тiлo сатирика повезли в Латвію, де він, згідно з останньою волею, буде пoхoвaний поруч з мoгилoю свого батька.

Джерело.