fbpx
Дозвілля
Все почалося рік тому, коли моя дружина попросила влаштувати її кращу подругу до мене в фірму на роботу. Так як вона бідненька вже довгий час не могла знайти собі місце і сиділа без копійки. Ця подруга, незважаючи на свій вік, була незаміжня, і здавалося, що не збирається

Я живу щасливо зі своєю дружиною вже 14 років, ми дуже любимо один одного і у нас двоє чудових дітей. Ми дуже часто проводимо час разом, хоч я багато працюю, моя дружина мені абсолютно довіряє і завжди мене розуміє.

Вона – моя підтримка і опора. Був випадок, коли я тільки починав організовувати бізнес і був по вуха в боргах. Але, незважаючи на всі мої негаразди, моя дружина йшла пліч-о-пліч зі мною. У нас довірчі відносини в родині, більш того я ніколи не думав розлучитися або піти до іншої жінки. Інших жінок для мене просто немає, я досі як закоханий хлопчисько, хоч і минуло 14 років.

Я ніколи не міг подумати, що мені доведеться щось приховувати від найдорожчої для мене людини. Все почалося рік тому, коли моя дружина попросила влаштувати її кращу подругу до мене в фірму на роботу. Так як вона бідненька вже довгий час не могла знайти собі місце і сиділа без копійки. Ця подруга, незважаючи на свій вік, була незаміжня, і здавалося, що не збирається.

Після умовлянь моєї дружини взяти її на роботу, я все-таки це зробив, чисто з поваги до її прохання. Подруга прийшовши до нас у фірму чомусь вирішила, що статус подруги дружини власника ставить її вище за інших. Мій колись дружній колектив почав на очах розклеюватись. І тільки після серйозної розмови з кількома співробітниками я дізнався, що виною стала саме та жінка.

Я не став відкладати усе у довгий ящик і викликав панянку на розмову. От тут цирк і почався. Вона вирішила що це її шанс влаштувати своє особисте життя. Коли ж я сказав тверде і однозначне ні, то вона почала розповідати мені про те, що моя дружина уже давно має кохання на стороні і я повинен теж бути мудрим і не втрачати шанс. Я її просто звільнив.

А ввечері на мене чекала зарюмсана дружина. Подруга прибігла до неї і розповіла свою далеку від реальності версію, де я виглядав не найкращим чином.

Прикро, але колишніх стосунків у нашій родині вже не має. Дружина яка змогла пройти зі мною пліч-о-пліч чотирнадцять років не вірить мені до кінця. З подругою вона більше не спілкується.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.