fbpx

Все на краще, – матір Хайден Панеттьєрі прокоментувала їх розставання з Володимиром Кличком

У ЗМІ не припиняють розмови про розрив стосунків голлівудської акторки Хайден Панеттьєрі з українським боксером Володимиром Кличком. Ситуацію прокоментувала мама зірки – Леслі Фогель.

Нещодавно мережу заполонила новина: Володимир Кличко та Хайден Панеттьєрі після 8 років стосунків вирішили розійтись. Не повпливало на рішення знаменитої пари і те, що в них є 3-річна донечка Кайя Євдокія, пише 24канал

Наразі невідомо, що стало причиною розриву стосунків. Ані Хайден Панеттьєрі, ані Володимир Кличко не коментують зміни в особистому житті, а інсайдери західних видань підтверджують, що акторка сама повернулась до рідного Лос-Анджелеса, в той час як український боксер залишився з їх спільною донькою Кайєю.

Те, що в особистому житті Хайден Панеттьєрі відбулись чималі зміни, підтвердила її мама – Леслі Фогель. Вона стала першою родичкою обох знаменитостей, яка дала коментар.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО З КИМ ІЗ БАТЬКІВ ЗАЛИШИТЬСЯ СПІЛЬНА ДОЧКА КЛИЧКА І ХАЙДЕН ПАНЕТТЬЄРІ

“Зараз в її житті відбувається багато змін, зокрема, і в особистому. Але я думаю, що вони позитивні, і все на краще. Хайден не припиняє спілкування з боксером. Володимир і Хайден залишаються в хороших стосунках”, – зазначила Леслі Фогель.

Окрім цього, мама акторки підтвердила чутки, що зірка повернулась до Лос-Анджелеса. За словами Леслі Фогель, її донька припиняла зйомки у серіалі “Нешвілл”, в якому вона працювала упродовж 6 років. Ймовірно, Хайден Панеттьєрі хоче взяти творчу паузу та вирішити, що вона хоче робити далі.

“Вона багато років працює на цьому шоу. Їй потрібно трохи відпочити і вирішити, що вона хоче робити далі”, – додала Леслі Фогель.

You cannot copy content of this page