fbpx
Дозвілля
Врешті, я не витримала всього цього. Узяла телефон чоловіка і зателефонувала його колишній. Очікувала чого завгодно, але не того, що врешті почула

Мій чоловік, з яким ми вже кілька років у шлюбі живемо, раптом згадав свою колишню. Він почав постійно їй телефонувати і пропонувати зустрітися.

Він мені пояснював це тим, що йому нудно живеться, а з нею цікаво розмовляти. Один раз зловила його на балконі, коли він мило шептався з нею по телефону. Ми поговорили з цього приводу. Сказав, що зрозумів і більше не буде. Але розмови тривали.

Вчора я купала дитину у ванній, знову почула як він розмовляє з кимось по телефону на балконі. Підходжу ближче, він мене навіть не помітив, з усім своїм ентузіазмом умовляє колишню, просить відкласти справи. Коли побачив мене, відразу ж поклав трубку.

Я нічого не сказала, мовчки пішла назад до дитини.

Дивлюся, а він вже почав збиратися. Запитала, куди він на ніч піде. Відповів, що треба віддати людині з однієї фірми документи. Я сказала, що піду з ним, хочу прогулятися.

Він посміхнувся, мабуть не був готовий до такого повороту подій. Відповів, що я його розкусила і йому треба зустрітися з колишньою, а при мені вони поговорити не зможуть.

Ось так … Пішов, захопивши з собою 1000 гривень.

Прийшов через годину. З’ясовував, чому я така сердита. Виправдовувався, що просто хотів прогулятися.

Я ж не бажала з ним розмовляти, взагалі не бачила в цьому ні грама сенсу. Врешті, я не витримала такої напруги, вихопила у чоловіка телефон, рішуче подзвонила його «коханій». Питаю:

– Ти навіщо дзвониш? Що тобі від нього треба?

Я очікувала всього, що завгодно, але тільки не того, що вона почне скаржитися на нього, говорити, що він набрид дзвінками, що в неї є своє життя і просила мене його заспокоїти. Вона вже кілька разів змінювала номер, а він усе одно її знаходить.

Дивлюсь я на свого чоловіка і нічого не розумію. Зателефонувала його матері і попросила розповісти мені, чому ж власне вони розлучились. Тільки тут зрозуміла, що все наше подружнє життя – обман.

— Вони років десять прожили, а потім через якусь дурницю розбіглись і навіть документи оформили. Він уже через місяць з тобою до РАЦСу побіг, аби лиш колишній насолити. Мабуть, одумався уже. Та будуть вони разом, там любов із пелюшок ще. А ти не розкисай. І в тебе доля буде. Ніхто ж не хотів тебе образити. Просто так вийшло.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.