fbpx
Події
“Время и стекло”, “Гриби” і Ко: названо “чорний” список артистів, яких не пустять в Одесу

Активіст Сергій Стерненко опублікував список небажаних гостей, які збираються виступити в Одесі, попри те, що регулярно гастролюють по Росії й окупованому Криму. Ймовірно, їхні концерти зірвуть, як і виступи Світлани Лободи та Івана Дорна, пише “Радіо Максимум”.

Перелік артистів нон грата Стерненко опублікував на свій сторінці в Facebook. До нього увійшли такі виконавці:

1. Гурт “Время и стекло”, громадяни України. ” Виступ запланований на 16 червня в клубі Ibiza. Отримували нагороду на премії RU.TV, регулярно гастролювали по РФ. Раніше активісти вже обіцяли зірвати цей концерт.

2. Dj Smash, громадянин РФ. Виступ заплановано на 17. червня, клуб “Ibiza”. Неодноразово виступав в окупованому Криму, порушивши правила перетину українського кордону. Наразі зазначено, що продаж квитків призупинений. Із сайту клубу афішу прибрано.

3. Гурт “Победа”, соліст – Андрій Архангельський, громадянин України. Має виступати в клубі “Пляжник” в Одесі 17 червня. Неодноразово відвідував Москву. Засвітився на з’їзді “одесского землячества”, проекту Кремля для реалізації гібридної агресії проти України.

4. Баста, громадянин РФ. Має виступати в клубі “Ibiza” вже 18 червня, а за день до цього – в Києві. Також співав в окупованому Криму і порушив наше законодавство.

5. Гурт “Гриби”, громадяни України. Клуб “Ibiza”, 27 червня. Зовсім нещодавно завершили свій тур Росією.

6. “Каспийский груз”, громадяни РФ. Заплановані на 15 липня в клубі “Bono”. Виступали в Криму, в Керчі, порушивши наш закон.

Читайте також: 10 українських виконавців, які принципово не виступають у Росії

7. “Mozgi”, громадяни України. Проект Потапа, котрий регулярно гастролює по РФ. Виступ – клуб “Ibiza”, 16 липня. 23.02.14, після розстрілів на Майдані і на початку окупації Криму виступав в Москві на концерті на честь російських військових.

8. Ах Астахова, громадянка РФ. Виступ у Зеленому театрі на 12 серпня цього року. Виступала в 2015 році в окупованому Криму.

9. Сергій Бабкін, громадянин України. Концерт планується на 17 жовтня 2017 р. в театрі Музкомедії. Виступав в окупованому Криму, гастролював по РФ. Давав інтерв’ю для пропагандистського Life.

10. Антоха МС, громадянин РФ Клуб “Agharti”, Чкалівський пляж, 1 липня. Відвідував окупований Крим в 2015 році.