fbpx
Без рубрики
Вражаючий позор: миколаївський губернатор допустив 45 помилок у семи реченнях (фотофакт)

Переможець конкурсу на посаду голови Миколаївської обласної держадміністрації Олексій Савченко припустився чисельних помилок у презентації на конкурсі. При цьому депутат від БПП відповідав на тестові запитання з надлюдською швидкістю.

Документи презентації та результати тестів Савченка отримали журналісти “Радіо Свобода”. На кожній сторінці можна побачити чисельні помилки та друкарські помилки. У семи реченнях він допустив 45 помилок. Деякі обороти без виправлень неможливо було навіть зрозуміти.

Савченко пояснив величезну кількість помилок тим, що він почав писати презентацію ручкою, але дізнався, що її приймуть лише у надрукованому вигляді. Він почав передруковував роботу, тому й допустив багато помилок. Цікаво, що жоден член комісії не звернув на це увагу.

Читайте також:ЗАСТУПНИК ГУБЕРНАТОРА РОМАНЧУК ВТІК З ЛІКАРНІ – ЖУРНАЛІСТ

Крім того, на 40 письмових питань новий губернатор Миколаївщини відповів за 6 хвилин та 4 секунди. 34 відповіді були вірними. На кожне питання він витрачав по 9 секунд. Результат другого за часом кандидата – 32 хвилини.

Портал “Знай.ua” писав про життя Олексія Савченка. Він був міліціонером, співаком, директором “Укрспирту”, засновником Партнер-банку та власником футбольного клубу “Десна”. 19 листопада людині виконається 39 років.

Джерело.

facebook