fbpx
Дозвілля
“Вперше за останні два роки”: в Україні суттєво подешевшав популярний продукт

Вперше за останні два роки гречка коштує менше 20 гривень за кілограм. Також у листопаді подешевшали свинина та куряча тушка.

Про це повідомив директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на сторінці у Facebook, пише “24 канал“.

“За листопад зростання спостерігалося на 14 найменувань товарів із 23-ох, що підлягають державному моніторингу. Так, вершкове масло тепер коштує 160 гривень за кілограм. Це на 6 гривень більше, ніж раніше. Є і приємна новина — знизилася ціна на гречку”, – йдеться у повідомленні.

За словами Дорошенка, найбільше у листопаді зросли ціни на яловичину, сало і сметану. За кілограм яловичини з кіcткою в середньому доведеться заплатити 113 гривень, кілограм сала обійдеться у 68 гривень, а середня ціна на літр сметани коливається в межах 48 гривень

Читайте також: “В Україні змінився прожитковий мінімум”: названо нові суми соціальних виплат

Подорожчав і хліб – середня ціна на білий хліб становить 13 гривень за кілограм, чорного – 12,8 гривні. Зате подешевшали свинина, куряча тушка і гречка.

Свинина подешевшала більше, ніж на 3 грн, курка в тушці – на 1,5 грн, і крупа гречана – на 1,3 грн. Тепер за кілограм свинини доведеться заплатити 98,5 грн, за кілограм курки – 53 грн, а гречки – 19 грн, – додав він.

facebook