fbpx
Події
Восьмикласниці з Луцька один із вишів запропонував безкоштовне навчання за те, що вона прибрала ліс

Ковельська школярка Яна Воробей отримала пропозицію стати студенткою. Це сталося після того, як дівчина самотужки прибрала від сміття лісосмугу, де вона часто відпочивала з родиною, повідомляє Волинська регіональна дирекція НСТУ.

Екологічний почин восьмикласниці набув розголосу у соцмережах, Сергій Панасюк написав пост про дівчину на своїй сторінці у Facebook.

“Максимальний репост! найсвідомішої, найтурботливішої по відношенню до чистоти навколишнього середовища та природи учениці 8 – Б класу НВК 11 – Воробей Яни, яка в понеділок 13 вересня своїм одиноким прибиранням сміття навколо улюбленого багатьма Ковельчанами місця відпочинку у Смузі Здоров’я, змусила мене призупинити свою пробіжку та поцікавитися: “Що спонукало таку юну дівчину прибирати сміття після дорослих “нeлюдей” які щоразу все більше засмічують територію де відпочивають в лісі, а тим паче завжди не звертають увагу на місце відпочинку, що воно засмічено та мало хто після себе забирає своє сміття з собою, вже не кажу про те, що хтось перед початком відпочинку прибере сміття після когось!?

Відповідь Яни: “Я завжди стараюсь приходити прибирати в лісі коли є нагода, так як сьогодні мені потрібно іти на прийом до лікарів, а перед тим мала час прийшла прибрати. Коли плануємо з сім’єю відпочити на цьому місці то я приходжу за день і прибираю, але наступного дня коли ми приїздимо з батьками на відпочинок, спостерігаю жахливу картину знову засмічено”.

Але, ніщо не зупиняє Яну приходити і знову прибирати сміття після когось, навіть без рукавиць! Тому не міг побігти далі добігати заплановані 10 км, повернувся до дому, взяти рукавиці, мішки сміттєві, телефон та повернувся до Яни допомогти у прибиранні! Поки я повернувся Яна зібрала майже 4 мішки сміття. Батькам Яни хочу висловити слова безмежної подяки за таке гарне виховання доньки! Раджу всім брати приклад з Яни Воробей”,- написав пан Сергій.

Читайте також: 14-річна школярка відремонтувала зупинку та прикрасила петриківським розписом (фото)

А в одному з волинських вишів пішли далі, ніж просто “лайки” у Фейсбуці: школярці запропонували стати студенткою та 100 відсоткову знижку в оплаті за навчання.

“Куди не підеш – завжди сміття під ногами, брудно. Особливо після літніх канікул. Восени приходиш в ліс просто прогулятися і завжди біля альтанок та просто під ногами – сміття та усілякий непотріб. Прибирала я сама, але потім прийшов на пробіжку чоловік.

Він приїхав на машині зі сміттєвими пакетами та рукавицями, і ми почали прибирати територію”, – розповіла Яна Воробей.