fbpx
Перейти до вмісту

Ворожіння в ніч на Андрія: як дізнатись ім’я нареченого та інші гадання

У свято Андрія Первозванного дівчата традиційно за допомогою ворожби намагаються дізнатися про своє майбутнє, особливо про коханого.

Жінки звертаються до Андрія з проханням знайти хорошого нареченого і допомогти в майбутньому укласти щасливий шлюб.

Гадання на Андрія на ім’я судженого

У ніч з 12 на 13 грудня вийдіть на вулицю і спитайте ім’я у першого зустрічного чоловіка. Яке буде у нього ім’я – таке й у нареченого.

Гадання на Андрія на листочках паперу під подушку

В ніч з 12 на 13 грудня написати 11 чоловічих імен на аркушах паперу, ще один має бути порожнім. Покласти листочки під свою подушку. Вранці необхідно дістати один з листочків, на ньому й буде ім’я майбутнього чоловіка. Якщо ж витягли пустий листочок, то ім’я поки лишається таємницею.

Гадання на Андрія Первозваного на ім’я суженого на воді

Дівчата також гадали на судженого на воді. Для цього потрібна велика ємність з водою та горіхова шкаралупа. На маленьких листочках паперу пишуть імена, які розміщують по краю ємності. У шкаралупі закріплюють недогарок свічки, запалюють та встановлюють посередині ємності з водою і відпускають. Куди припливе шкаралупа – таким і буде ім’я судженого

Гадання в ніч на Андрія воском

Одне з найпопулярніших гадань на Андрія. Необхідно взяти миску з холодною водою, запалити свічку і обережно виливати воск з палаючої свічки, а потім роздивлятися фігурки, які вийшли. На що схожа фігурка з воску, те на вас і чекає в майбутньому.

Гадання на Андрія з дзеркалом

Відважні дівчата можуть провести моторошне гадання з дзеркалом.

Його обов’язково потрібно проводити наодинці. Дівчина повинна поставити перед собою дзеркало та запалити дві свічки по боках та сказати:

Я тебе, дзеркало, питаю,

З ким я свою долю злучити маю?

З’єднати з Іванком прошу,

Бо його в серденьку ношу.

Слова потрібно сказати тричі і заплющити очі. Потім різко відкрити очі й вдивлятись в дзеркало. За повір’ям там може з’явитися будь-яке лице. Не лише судженого, а і лихого духа. Тому, після закінчення ритуалу краще промовити фразу “Цур мене”.

Ворожіння на картах (королів)

Під подушку дівчина кладе чотирьох карткових королів і промовляє: “Хто мій суджений, хто мій ряджений – той наснись уві сні”. Наречений сниться у вигляді одного з королів.

Гадання на Андрія для заміжніх

Звичайно, найпоширеніші гадання на Андрія – на ім’я судженого та майбутнє весілля, однак і для заміжніх є кілька ритуалів, які можуть бути корисні. Заміжні, зазвичай, гадають на майбутнє, для цього найкраще підійдуть ритуали на кавовій гущі та на воску, а також – на дітей.

Позначки:

You cannot copy content of this page