fbpx

“Вони все моє життя зіпсували”: чоловік пояснив, чому хотів стpибнути з “Мосту закоханих” в Києві

Чоловік, який у Києві хотів стрибнути з Паркового мосту (Мосту закоханих) пояснив мотиви свого наміру. За його словами причиною для рішення про самoгyбство став конфлікт із поліцейськими. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на “УНІАН”.

Раніше стало відомо, що 26 вересня у Києві невідомий чоловік із Житомирщини видерся на опори Паркового мосту і погpожував стрибнути вниз. Чоловіка таки вдалось вpятувати. Після інциденту він погодився на розмову з психологами.

Видання зазначає, що про причини свого наміру чоловік розповів уже після того, коли зліз із мосту і сидів на лавці поряд з психологами.

Чоловік пояснив, що конфлікт з поліцейськими спалахнув на Житомирщині, коли його затримали та утримували в райвідділі протягом трьох днів. Проте чоловік відмовився пояснити деталі цього інциденту.

Читайте також: “Таня завагiтнiла коли мама була у полoгoвому, тепер з нас весь Борислав сміється”,- вітчим 12-річної пopoділлі

“Поліцейських я бачити просто не хочу, вони все моє життя зіпсували. Давайте я все це не на журналістику буду розповідати, давайте будемо розбиратися у цьому всьому в прокуратурі”,– сказав чоловік.

Додамо, що він відмовився назвати своє ім’я. Після розмови з психологами чоловіка відвели до карети швидкої медичної допомоги.

You cannot copy content of this page