fbpx
Дозвілля
«Вони такі ж, як ми»: Душевний соціальний ролик про безпритульних собак (відео)

Львівський соціальний ролик «Прихистіть» про безпритульних тварин переміг на фестивалі соціальної реклами Molodiya Festival 16, який в Україні проводять вп’яте.

Автором ролика, що отримав перше місце, став львівський журналіст Омелян Ощудляк, який зняв відео у рамках соціальної кампанії «Вони такі ж, як і ми». Відео закликає прихистити собак, які мають багато спільного із людьми і потребують уваги та дружби. Соціальну кампанію з 2015 року реалізовує ЛКП «Лев» у межах проекту технічної допомоги Європейського Союзу «S.O.S. – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ».

Мета кампанії – прилаштувати бездомних собак у сім’ї, повернути викинутим на вулицю тваринам теплий дім.

Загалом на конкурс подали 390 соціальних відео. Згідно з умовами конкурсу, ролик повинен бути присвячений демократичним цінностям, правам і свободам людини, громадській активності, гендерній рівності, відповідальному споживацтву та використанню природних ресурсів, етичному ставленню до тварин. Тривалість відео не повинна була перевищувати одну хвилину.

Переможець конкурсу отримав винагороду 25 тисяч гривень.

Читати також: Обама пожартував про палаючий Galaxy Note 7

Джерело.

facebook