fbpx
Без рубрики
«Вони надто небезпечні»: яких знаків Зодіаку боялася Ванга

«Вони надто небезпечні»: яких знаків Зодіаку боялася Ванга

До знаменитої віщунки вишиковувалися черги з відвідувачів. Одні хотіли дізнатися про своє майбутнє, інші — долю зниклих близьких, треті — намагалися викрити ту, кого вважали шахрайкою.
Ванга приймала далеко не всіх.

З людьми, народженими під трьома знаками Зодіаку, вона воліла не мати справи. Так кого ж боялася відома ясновидця?

Скорпіони

Ванга говорила, що Скорпіони перебувають під захистом найвищих сил. Іноді вона їх приймала, але щоразу після цього жінці потрібно дуже багато часу, щоб відновитися. За її словами, дізнатися про минуле та майбутнє Скорпіона дуже складно: щось ніби стоїть на шляху, не даючи побачити долю людини.

За словами Вангелії, Скорпіони самі вміють гіпнотизувати людей. Навколишні часто відчувають до них ірраціональну симпатію, до ладу не вміючи пояснити, що подобається їм у новому знайомому, і чому вони готові йти за ним. Вона додавала, що в Скорпіонах багато жорстокості, і далеко не кожен із них здатний з нею боротися.

Риби

Вангелія вважала, що Риби здатні передбачати майбутнє, і серед них найбільше володарів незвичайних обдарувань. До того ж, народжені під цим знаком Зодіаку легко розпізнають брехню і заздалегідь можуть передбачати, хто виявиться зрадником. Тому Ванга воліла не витрачати на Риб свої сили. А навіщо, якщо вони й самі впораються?

Ванга радила нікому не зв’язуватися з рибами. Як правило, ці люди спокійні, не намагаються стати центром уваги і поводяться скромно.

Іноді, говорила ясновидець, ці риси сприймають слабкість. Але Риби, що вийшли на стежку війни, дуже небезпечні. Будучи досвідченими психологами, вони процвітають в інтригах і завжди виходять сухими з води. Ворог Риб навіть не зрозуміє, звідки в його житті раптово з’явилося стільки неприємностей та проблем.

Леви

Левів Ванга не любила з тих самих причин, що Скорпіонів та Риб: серед них багато людей із екстрасенсорними здібностями, і читати таких людей дуже складно.

Але у випадку зі Левами немає жодних бар’єрів, просто їхня стихія та енергетика — це хаос, подолати який практично неможливо.

Ванга так само говорила всім: не стійте на дорозі до Лева.

Навіть необережний жарт може розлютити їх. У такому стані Леви руйнують все на своєму шляху: сил у них на це вистачає. Навіть їхні кинуті Левом у серцях погані побажання нерідко збуваються, так що з цими людьми треба поводитися особливо обережно.

You cannot copy content of this page