fbpx

Вона завжди весела і життєрадісна. Друзі люблять її. Заряджає всіх своїм позитивом. Дає слушні поради, ніколи не підкаже поганого

Вона завжди весела і життєрадісна. Друзі люблять її. Заряджає всіх своїм позитивом. Дає слушні поради, ніколи не підкаже поганого. Кожному дарує приємну посмішку і бажає добра. Вміє допомогти та знайти вихід з будь якої ситуації. Вона не така як всі, вона інша.

Таких не розуміють, використовують. Не розуміють її доброти, ні світлої любові, ні турботи, які вона щиро дарує потребуючим. З кожним ділиться хорошим настроєм і вливає радість в душу. Створює приємні і хороші моменти людям, яких любить. Та й взагалі, і в незнайомцях бачить лише хороше, не бачить недоліків. Вважають її дивачкою, ніби не в цьому світі живе і має свої якісь закони, яких дотримується і є важливим її дороговказом.

Буває дуже прикро. Знає ж вона все, відчуває ставлення до себе. Не просто, коли сама і не має однодумців. Ділиться простою істиною, її не сприймають, ніби якась складна теорема. Погляд на все має свій, дуже світлий і оптимістичний. Розуміє тонкощі цього світу, знає як краще поступити, щоб ніхто не постраждав.

Не цінують таких! Не вміють віддати їй те, що отримали від неї. Приходиться самій цю пустку поповнювати гарними творами та улюбленими справами. І в неї виходить! Вона збагачується добром, що живе в книгах і знову несе його в світ та ділиться ним. По-іншому не вміє.

І так приємно, коли людина посміхнулася від її теплого слова, від її сонячної енергетики. В серце вливається надзвичайне багатство. Не даремно живе! Наповнює землю посмішками та щирим і радісним сміхом. А також ласкавим і позитивним словом.

Галина Мазурик, “Інша”

You cannot copy content of this page