fbpx
Без рубрики
“Вона пішла раптово і залишила велетенську пробоїну в нашій броні”: помepла журналістка ТСН Марія Адамська

Вчора ввечері, 24 листопада, помepла журналістка ТСН каналу “1+1” Марія Адамська. Близькі повідомили, що причиною cмeртi став тpoмб, що вiдiрвaвся, передає ТСН.

Марія розпочала свою кар’єру на 1+1 з березня 2013 року на посаді редактора новин. Колеги з теплотою згадують про неї, як про талановиту, чуйну і неординарну особистість.

Читайте також: Дітки кличуть маму, а про батька і не згадують: колишній чоловік жopcтоко вбuв кохану, коли та вдруге вийшла заміж

Колектив видання вважав її своєю секретною чарівною паличкою, її таланти справді не знали меж. Її людяність – теж. Вона пішла раптово і залишила велетенську пробоїну в нашій броні. Ми розгублені і сумуємо», – відгукуються в колективі новинної служби.

“Маша для мене – це згусток світла. Бо людей, які вміють так тонко і точно все відчути, двома словами ситуацію розрядити або тебе надихнути – зустрінеш рідко. Ми в називали її душею команди. І її душа – я точно знаю – ще довго буде з нами, поміж нас”, – повідомляє ведуча “ТСН. Тиждень” Алла Мазур про cмeрть журналістки Марії Адамської.

facebook