fbpx
Дозвілля
“Вона не дуже на мене схожа, більше на тата” – Світлана Лобода про доньку Тільду

Відома співачка Світлана Лобода з дитиною вперше прикрасила обкладинку чоловічого журналу GQ.

На фото вона позує в чорному боді і туфлях на високих підборах, біля співачки стоїть коляска з її новонародженою донькою Тільдою.

В інтерв’ю журналу артистка розповіла, що її пісня SuperSTAR буквально пiдiрвала інтернет – “це той самий випадок, коли пісня не має гендерної орієнтованості”. LOBODA зазначила, що сама монтує свої кліпи, в тому числі і останній.

“Стільки аматорських відео, в яких народ танцює під SuperSTAR, у мене за всю кар’єру не було. Пісня буквально пiдiрвала інтернет, і мені здається, це той самий випадок, коли пісня не має гендерної орієнтованості. Я сама монтую свої кліпи в тому числі і SuperSTAR. Це моє захоплення вже років десять. Переставлення кадрів – це такий кубик-рубик. Звичайно, у нас є режисери монтажу, але я сама відбираю ті кадри, які хотіла б бачити в кліпі, розставляю акценти, збираю історію. Це колективна праця. Мій продюсер є також режисером всіх наших відеоробіт, а я, виходить, монтажером”, – розповіла співачка.

Крім того, Лобода розповіла про новонароджену доньку Тільду. Артистка зізналася, що дівчинка схожа більше на тата і відрізняється спокоєм, наскільки це можливо говорити про дітей до року.

“Ім’я доньці я обрала вже після її народження. Я хотіла побачити дитину, познайомитися з нею і тільки тоді дати ім’я. Адже воно багато в чому визначає долю. Дочекалися її появи на світ, щоб запитати у доньки, чи згодна вона бути Тільдою. Вона була згодна. Вона не дуже на мене схожа. Більше вона схожа на тата. Маленька, слава Богу, спокійна, ну, наскільки це поняття взагалі стосується дітей до року. Але я все одно сплю дуже мало, тому що відразу після пологiв увійшла в активний робочий графік. Два дні на гастролях, після мчу додому, до дітей. Складно поки, але нічого, впораємося. Зате яке щастя – родина стала більшою, жити веселіше!” – зазначила Світлана.

Джерело.

facebook