fbpx
Без рубрики
Волинянин знайшов тіло «чупакабри» (фото)

Житель села Світязь знайшов скелет невідомої тварини в лісі поблизу села Пулемець.

Морда тупа, передні лапи значно коротші за задні, що є невластивим для типових представників фауни нашого регіону (скоріше для кенгуру), на усіх чотирьох кінцівках – довгі пальці з кігтями, довжина тіла – до 1,5 метра, – пише Район.Шацьк.

Місцеві вважають, що це так звана чупакабра.

Жителі Пулемця стверджують, що з багатьох домашніх господарств села свого часу зникала домашня птиця: кури, гуси, індики. Проте люди вважають, що це лисиця полює на живність. А дехто і бачив біля свого обійстя рудохвостого звіра.

Як заявив свого часу доцент кафедри зоології і екології Дніпропетровського національного університету Олександр Пономаренко, дослідження показали, що всі чупакабри України — це єноти і лисиці, які втратили свій волосяний покрив, часто внаслідок розвитку корости.

«За радянських часів проводився відстріл лисиць, а зараз мисливцям стріляти лисиць невигідно, оскільки їхнє хутро не цінується, а виконувати плани не завжди хочеться. Оскільки у нас багато лисиць і популяція не має природної або антропогенної регуляції, з’являється велика кількість слабких особин, схильних до хвороб. Тому ми стикаємося з явищем лисиць-чупакабр», — зазначив він.

Читайте також: Чупакабра повернулася: на Буковині знову піймали невідомого звіра (фото)

чупакабра

Джерело.