fbpx
Дозвілля
Володимиру Гришку в день народження піднесли “живі подарунки” (фото)

Зіркова колекція артиста поповниться ще одним екзотичним екземпляром
Сьогодні відомий український тенор відзначає день народження. У подарунок 56-річний Гришко вже отримав породистого щеняти і монгольську кінь.

Оперний співак Володимир Гришко відзначає свій день народження на острові Макао. Зараз він знаходиться на гастролях в Піднебесній і поздоровлення від своїх українських друзів приймає по телефону. А ось китайці вирішили влаштувати української знаменитості незабутнє свято і вже напередодні зробили Маестро кілька незвичайних подарунків.

Читайте також:ТОП-10 ЦИТАТ БОГДАНА СТУПКИ: ГОЛОВНЕ ДОТЯГНУТИ ДО 70, А ПОТІМ ЖИВИ, СКІЛЬКИ ХОЧЕШ

“Під час виступу в північному Китаї, на кордоні з Монголією, де народився Чингисхан, директор одного з місцевих кінних заводів був настільки зворушений моїм виконанням пісні на китайській мові, що дізнавшись про моє майбутній день народження, вирішив зробити царський дарунок і подарував мені… коня, – розповідає Гришко. – Це справжній монгольський степовій кінь. Він трохи більше поні. Саме на таких, війська Чингісхана завойовували світ”. До речі, в Києві у Гришко є кінь по кличці Вікінг. Тепер, зоряна колекція поповниться ще одним екзотичним екземпляром.

А під час концерту в Гуанчжоу – це третій за величиною після Пекіна і Шанхая місто Китаю, шанувальники піднесли Володимиру цуценя породи хаскі. Подарунок недешевий, адже собаки в Китаї у великій ціні і коштують від тисячі доларів. За паспортом собаку звуть “цу минь”, що в перекладі з китайської – мудрий. “Для нашої країни не зовсім звичне ім’я, тому я вирішив дати собаці іншу кличку і поміняти псу паспорт”, – зізнається Володимир.

Джерело.

Реклама