fbpx
Дозвілля
Володимир до Асі ставився насторожено. Хоч сам і виріс з відчимом, але те, що брат став чоловіком жінці з дитиною, його неабияк дивувало. Але ж доля вона така, любить жартувати і дуже

Багато чоловіків одружуються на жінках, у яких є дитина від першого шлюбу і вважають це нормальним явищем. Але є і невеликий відсоток таких, хто вважає такий шлюб неприйнятним. Ось як склалося життя у двох братів, що мають кардинально різне ставлення до даної ситуації.

Вова і Антон ніколи не були близькі. Можливо, різниця в віці, цілих вісім років, зіграла свою роль, а може бути просто характером різні, тому що зведеними були: мати одна, батьки різні.

Так ось, старший брат Вова одружився рано, ще коли в технікумі вчився. На останньому курсі вже син у нього з’явився. Мати жаліла синочка, допомагала усіма силами як могла. Навіть на молодшому Антончику економила, аби старшому допомогти.

Ріс Антон сам собі наданий, поки мати і брат зайняті були, няньчили маленького Миколку. Мабуть, саме через брак материнської любові і турботи, в двадцять років знайшов Антон собі дівчину постарше, Асю. Їй було двадцять п’ять. Висока, гарна, розумна, але був один нюанс у неї – дитина від першого шлюбу, хлопчик п’яти років.

– Антон, ти що? Навіщо тобі все це? Он скільки молодих вільних Не знаю. Я б не наважився, напевне.

Так заявив старший брат молодшому, після того, як Антон познайомив їх з матір’ю з Асею. На що хлопець твердо відповів:

– Я її люблю і одружуся з нею! І син у Асі дуже хороший!

– Ну, ну, подивимося, що ти скажеш, коли у тебе свої з’являться.

Мати мовчала, тримала нейтралітет. З одного боку, вона не бажала синові такої долі, але з іншого – вона сама була в такій же ситуації, як Ася, другий чоловік взяв її зі старшим сином.

Антон і Ася одружилися. Через кілька років у них з’явилися діти: хлопчик і дівчинка, погодки. Весь цей час вова насторожено до Асі ставився..

Після появи рідних дітей Антон багато разів згадував слова брата, як доказ того, що той був не правий. Так, свої діти, звичайно, рідніше, але ставлення до старшого сина ніяк не змінилося. Навпаки, хлопчик ріс, дорослішав і тягнувся до вітчима, той в свою чергу із задоволенням ростив з нього мужчину.

А потім в родині старшого брата стався розлад і гучне розлучення. Дружина заскочила Вову з іншого. А потім та ще й при надії виявилася. Вова пішов жити до неї. Але ось «заковика» вийшла. У тієї іншої теж дитина була від першого шлюбу. Мабуть, доля вирішила пожартувати над категоричним Володимиром.

Довелося йому змиритися , тому що любив він ту свою нову жінку. Прийняв він цю дитину, куди подітися. Але тепер з Антоном і Асею намагається не перетинатися, соромно, мабуть, за свою колишню поведінку.

Так, неодноразово доведено самим життям, що вся справа в любові між чоловіком і жінкою, а не в тому своя дитина чи чужа. Якщо чоловік не любить жінку, часто і свої власні діти не потрібні, а якщо вже любить по-справжньому, то приймає і її дитину.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.