fbpx
Без рубрики
“Воха” замість “Мотороли”: що пообітцяв новий ватажок “Спарти”

Стало відомо, що після смерті терориста Арсена Павлова на прізвисько “Моторола” виконувати обов’язки командира батальйону “Спарта” буде його перший заступник по позивним “Воха”.

“Тепер керувати славним батальйоном” Спарта “буду я, перший заступник і друг Мотороли Він завжди мене представляв заступником, тому одноголосно вирішили, що його велику справу будемо продовжувати все разом, але під моїм суворим керівництвом, -. Сказав Воха в інтерв’ю одному з російських ЗМІ

” Нічого нового ви не побачите, ну, хіба що ми кілька підтягнемо дисципліну і бойову підготовку ми будемо займатися тим, чим займався наш комбат, який загинув за честь і гідність Донбасу, будемо займатися бойовою підготовкою, завдавати шкоди ворогові. Ніхто нехай не розслабляється “.

Читайте також:МЕРЕЖУ ПІДІРВАЛО ФОТО МОТОРОЛИ В ТРУНІ: “ТРИ ДНЯ ЦЬОГО ЧЕКАЛИ!”

… Нагадаємо, що громадянина РФ, ватажка незаконного збройного формування “Батальйон Спарта” Арсена Павлова, більше відомого як Моторола, який вбивав жителів України з 2014 року, 16 жовтня підірвали в ліфті будинку, де він мешкав (Донецьк, вул. Челюскінцев- 121, п’ятий під’їзд). Вибуховий пристрій закріпили на тросі ліфта і активували дистанційно. Потужний вибух убив не тільки Павлова, але і одного з його охоронців. Основні версії – “українська ДРГ” , російські спецслужби (багато знав, був некерований) або внутрішні розборки донбаських бойовиків (битва за контрабандні потоки, кровна образа за щось – тих же абхазів чоловіка Мотороли образила).

А 19 жовтня в Донецьку окупанти влаштували грандіозні проводи терористові, зігнавши на них тисячі чоловік.

Тим часом, українські хакери провели власне розслідування, розкривши, зокрема, цікаві подробиці про загибель терориста “Мотороли” і його жінках.

Джерело.

facebook