fbpx
Авто
Власники транзитних номерів експериментально отримають окрему смугу перетину кордону

Власники транзитних номерів отримають «власну» смугу для перетину кордону у пропускних пунктах «Краківець» і «Рава-Руська» на Львівщині.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі Західного Регіонального управління Держприкордонслужби.

«Державна прикордонна служба України продовжує реалізовувати заходи, які дозволять покращити якість пропускних операцій на кордоні та забезпечити більш комфортний його перетин. Спільно з облдержадміністрацією, управлінням Національної поліції у Львівській області та Львівською митницею була проведена координаційна нарада щодо тимчасового експерименту з відокремлення смуги руху для транспортних засобів громадян України, які їздять на автомобілях іноземної реєстрації та вимушені перетинати кордон кожні 5 днів, від інших учасників прикордонного руху. Для цієї категорії передбачено виділення окремої смуги», – йдеться у повідомленні.

За результатами експерименту, буде проведено аналіз який покаже актуальність та доцільність даної новації, адже через ці пункти пропуску щодня слідує близько 10 тисяч осіб. У разі позитивного результату, Держприкордонслужба буде ініціювати перед відповідними органами створення постійно діючої смуги руху для транспорних засобів цієї категорії.

Читайте також: Бунт на кордоні: водії блокують пункт пропуску

Джерело.