fbpx
Дозвілля
Власники будинку у Чернівцях пояснили неприємний інцидент із Мілою Куніс(відео)

Друг родини голлівудської зірки Міли Куніс Микола Бадай розповів, чому акторка разом із чоловіком не змогла потрапити у двір свого дитинства в Чернівцях. За його словами, в той день там просто нікого не було, йдеться в сюжеті ТСН.

“Ми дзвонили, там такі великі ворота, фірточка, ніхто не відповідав, і навіть по реакції вікон видно було, що там нікого не було. Ми зайшли у сусідський будинок, винесли стілець, Міла через паркан подивилась будинок, подивилася двір”, – розповів Бадай.

За його словами, відмовилися впускати всередину батьків Міли, але це сталося кількома днями пізніше.

Видання з’ясувало, що частина двоповерхового дому, де раніше жила родина зірки, належить депутату так званої “Держдуми” PФ Валерію Скругу, а інша частина – його мамі. Телефоном Марія Скруг пояснила, що її в той день просто не було вдома, а батьків зірки не пустила в двір жінка, що допомагає по господарству, бо літня пара здалася їй підозрілою.

Читайте також: Конкурсантка шоу “Х-Фактор” довела Олега Винника до сліз

“Слухайте, зараз така криза, біженців купа, таке коїться. Ми бідна Україна. Це не Америка”, – пояснила власниця будинку.

Як повідомлялося, голлівудська акторка з українським корінням Міла Куніс заявила, що в рідних Чернівцях її образили тим, що не пустили в будинок, де вона жила з батьками до переїзду в Сполучені Штати. Через два місяці після подорожі зірка зізналася про це британському глянцю.