fbpx
Авто
Власники авто на “бляхах” не хочуть платити нічого – Ніна Южаніна

Вимоги автовласників нерозмитнених іномарок є недоречними, їх не потрібно розглядати терміново, бо вони не є соціальним питанням.

Організатори акції власників автомобілів з іноземною реєстрацією, яка проходить сьогодні в Києві, заявляють, що виступають за доступне розмитнення для українців. Про це кореспонденту “112 Україна” повідомив один із організаторів Олег Ярошевич.

“Наші вимоги були представлені ще за місяць до цього у ВР, Кабінеті міністрів, президенту. Однією з вимог є доступне розмитнення для кожного українця. Поки ніхто не дав нам відповіді, навіть натяку на вирішення цього питання. Ми не знаємо, на якій стадії переговори”, – сказав він.

Голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі “112 Україна” заявила, що не сприймає вимог організаторів акції.

Читайте також:   “Сірі”схеми як українці переганяють авто з-за кордону

“Я не сприймаю таких вимог. Суспільство має розуміти, що такі ультиматуми не повинні розглядатися терміново. Це не соціальне питання”, – сказала вона.

На думку Южаніної, конфлікт полягає в тому, що люди, які вийшли на вулицю, не хочуть нічого платити і дотримуватися вимог митного кодексу.

“Ми в комітеті працювали з ініціативною групою, яка представляє цих людей протягом декількох місяців. Розробили кілька варіантів вирішення питання. Непорозуміння весь час було в тому, що люди, які вийшли на вулицю, вони нічого не хочуть платити, не хочуть нести жодної відповідальності за порушення митного законодавства і так далі”, – сказала вона.

Новини за темою: В Україні незаконно перебувають 63,9 тис. автомобілів на іноземних номерах, – ДФС.

Раніше перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова заявляла, що питання ідентифікації автомобілів з іноземною реєстрацією – це перша проблема, яку буде вирішувати уряд. На її думку, навіть якщо буде знайдений механізм, щоб тимчасово залишити ввезення цих авто в Україну, вони повинні бути чітко ідентифіковані.

Читайте також:  Найпопулярніші автомобілі за перше півріччя 2017 на вторинному ринку

Нагадаємо, сьогодні під Верховною Радою проходить акція за легалізацію нерозмитнених авто. Основні вимоги учасників акції – доступне розмитнення та легалізація авто європейської реєстрації. У поліції повідомили, що в мітингу беруть участь близько 850 автомобілів.

Ярошевич також додав, що учасники завтра планують продовжити акцію під ВР.

“Подивилися на завтра, – погода буде краще. Думаю, всі автомобілісти зможуть пережити цю негоду. Завтра хочемо побачити депутатів ВР”, – сказав він.

 

 

Джерело.