fbpx

Влад Яма: Я чекав цього 9 років! (фото)

30 грудня відбувся фінал дев’ятого міжнародного сезону «Танцюють всі!» На СТБ. Переможцем став 12-річний «бальник» Міхай Унгуряну. Беззмінний суддя проекту Влад Яма прокоментував перемогу Міхая Унгуряну в особистому акаунті в Інстаграм:

«Я чекав цього 9 років! Нарешті в улюбленому “Танцюють всі!” переміг бальник! Та ще й який! Яскравий, харизматичний, чуттєвий, різноплановий, артистичний, технічний, ритмічний, нескінченно талановитий і як актор багатий! Дивлячись на те, наскільки Міхай додав технічно за ці півроку, можу сказати що його чекає блискуче майбутнє! ».
А мама переможця, Лілія Унгуряну зізналася, що за час проекту Україна стала для її сім’ї другою батьківщиною: «За цей час Україна стала для нас рідною, у мене є родичі в Києві, дуже багато людей підтримували нас весь цей час, тому ми відчуваємо себе тут як вдома ».

Сам Міхай каже, що перемога була для нього цілковитою несподіванкою, але 12-річний танцюрист не збирається зупинятися на досягнутому: «Це неймовірно, то, що я зміг пройти такий шлях, ще й виграти – для мене це величезне досягнення. Я дуже радий, що був тут, що у мене тепер стільки друзів. Спасибі учасникам, вони стали для мене другою сім’єю. А ось гроші не так важливі для мене, я віддам їх в дитячий будинок. Думаю, буде краще, якщо вони стануть у пригоді тим, кому вони потрібніші ».

Читайте також:КАТЯ ОСАДЧА ВИХОДИТЬ ЗАМІЖ (ФОТО)


Джерело.

You cannot copy content of this page