fbpx

Адміністрація соціальної мережі ВКонтакте заперечує інформацію про злом бази даних її користувачів. Про це розповів РБК прес-секретар мережі Євген Красніков.

Раніше видання Motherboard писало, що в мережі за один біткоін (570 доларів) на продаж виставлена база даних на більш ніж 100 мільйонів акаунтів соцмережі ВКонтакте. У базі міститься інформація про 100544934 акаунтів, включаючи імена, прізвища, email, номери телефонів і паролі користувачів. При перевірці 100 випадково вибраних акаунтів в 92 випадках паролі від них виявилися актуальними.

“Злому бази даних ВКонтакте не було, мова йде про старі базі логінів і паролів, яку шахраї збирали в період з 2011 по 2012 рік. Всім згаданим в ній користувачам дані для входу на сторінки змінювалися примусово”, – запевнив він.

“У профілактичних цілях ми б хотіли ще нагадати користувачам «ВКонтакте» про неприпустимість встановлення неперевіреного ПО на свої пристрої, можливості вибрати двохфакторну аутентифікацію в налаштуваннях облікового запису, а також застерегти їх від використання простих, які легко підбираються паролів”, – додав Красніков.

Читайте також: У МЕРЕЖІ З’ЯВИЛИСЯ ДАНІ 100 МІЛЬЙОНІВ АКАУНТІВ ВКОНТАКТЕ – ЗМІ

Джерело.

Реклама