fbpx

Віталіна Мусієнко заспіває з Вакарчуком на НСК “Олімпійський”

Переможниця “Голосу країни-6” на телеканалі “1+1” Віталіна Мусієнко заспіває дуетом зі Святославом Вакарчуком під час концерту гурту “Океан Ельзи”, що відбудеться 18 червня у Києві на НСК “Олімпійський”.

Заспівати зі своїм тренером та легендою української музики Святославом Вакарчуком на наймасштабнішій сцені України перед багатотисячною аудиторією – це була мрія 19-річної дівчини із села Котельва на Полтавщині.

Ще півроку тому, йдучи на “сліпі прослуховування” “Голосу країни”, проста студентка факультету “мікро- та наноелектроніки” і уявити не могла, що її мрія здійсниться так скоро.

Читайте також: МУСІЄНКО ТА ВАКАРЧУК НАДЗВИЧАЙНО ВИКОНАЛИ ПІСНЮ “НЕБО НАД ДНІПРОМ”(ВІДЕО)

“Це неймовірно, що за такий короткий проміжок часу здійснилися одразу кілька моїх найзаповітніших бажань! Перемога на проекті, квартира у Києві та ще і виступ зі Святославом на стадіоні – про таке я не могла навіть мріяти!”, – каже Віталіна. Святослав Вакарчук та Віталіна Мусієнко на концерті у Києві виконають знакову пісню “Небо над Дніпром”, яку тренер та його підопічна співали у суперфіналі “Голосу країни-6”.

 Переможниця шостого сезону проекту Віталіна Мусієнко отримала від телеканалу “1+1” пісню, кліп та квартиру в Києві у ЖК “Щасливий” від компанії “НоваБудова”, а на новосілля, яке станеться незабаром, запросила всю свою команду.

Нагадаємо, що вже відоме ім’я одного з тренерів наступного, сьомого сезону “Голосу країни”. Нею стала  переможниця “Евробачення-2016” Джамала.

 Заувамо, кастинги на наступні сезони двох вокальних проектів телеканалу “1+1” – “Голос.Діти” та “Голос країни” – вже розпочалися у Києві. Взяти участь можна, заповнивши анкету на сайті телеканалу. Відкриті кастинги відбудуться 18-19 червня і 25-26 червня за адресою: м Київ, пр-т Глушкова, 1, ВДНХ, 12 павільйон (ст.м. Виставковий центр). Реєстрація учасників з 10:00 до 18:00.

Джерело.

You cannot copy content of this page