fbpx
Дозвілля
Віталіна Мусієнко розповіла як святкувала перемогу в “Голосі країни” (відео)

“Голосом країн”, на думку телеглядачів, стала підопічна Святослава Вакарчука, 19 – річна “українська Адель” з Полтавщини Віталіна Мусієнко, яка отримала в якості призу пісню, кліп і квартиру в Києві від ЖК “Щасливий”.

В “Сніданку з 1+1” Віталіна поділилася своїми емоціями від перемоги і відкрила свої подальші плани.

 “Це перемога не тільки моєї команди, а й української пісні, в першу чергу. У фіналі я співала три композиції на рідній мові. Українські пісні мають звучати, вони перемагають і зачаровують”, – каже Віталіна.

Талановита вокалістка, володарка чарівного голосу і дивовижної харизми не раз доводила до сліз Святослава Вакарчука. У фіналі вона зворушливо виконала патріотичну композицію “Україна” Тараса Петриненка, чим змусила аплодувати стоячи весь зал.

Віталіна зізналася, що вперше за період своєї участі в проекті отримала від свого тренера найвищу оцінку. “Оцінка Святослава для мене дуже важлива. Він є уособленням і народної оцінки, і оцінки професіонала. Після виступу він сказав мені, що у нього немає претензій до жодної пісні з тих, що я виконувала сольно. Це для мене найвища оцінка. Все, що я могла, я зробила”.

Дивіться: ДЖАМАЛА СТАНЕ ТРЕНЕРОМ 7-ГО СЕЗОНУ “ГОЛОСУ КРАЇНИ”

Джерело.