fbpx

Віталіна Мусієнко отримала від телеканалу “1 + 1” багато подарунків (фото)

Здобувши перемогу на головному вокальному проекті країни Голос країни-6″, 19-річна вокалістка з селища Котельва Віталіна Мусієнко не тільки отримала можливість від телеканалу “1 + 1” записати пісню і зняти кліп, але і стала власницею квартири в Києві.

Днями Віталіна вперше відкрила двері свого нового будинку в столичному житловому комплексі.

Читайте також: МАТІР ВІТАЛІНИ МУСІЄНКО НЕ СТРИМУВАЛА СЛІЗ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ ДОНЬКИ

У квартирі ще належить зробити ремонт, і переможниця вже обмірковує, як облаштує своє житло: “Буду малювати на стінах. Це обов’язково. Одна зі стін буде розмальована мною”.

мусієнко 2

На новосілля Віталіна вже запросила свою команду, але перш, ніж воно відбудеться, дівчина планує отримати освіту – зараз вокалістка вчиться в Харкові на спеціальності “мікро- та наноелектроніка”.

“Я неймовірно щаслива цією можливістю. Власне житло в Києві – нездійсненна мрія для багатьох українців. Але поки я не можу сказати точно, коли відбудеться мій переїзд до Києва. На все свій час”, – каже переможниця “Голосу країни-6” Віталіна Мусієнко.

Нещодавно збулася інша мрія вокалістки – Віталіна заспівала дуетом зі Святославом Вакарчуком на стадіоні під час концерту групи “Океан Ельзи” на НСК “Олімпійський”. Тренер “Голосу країни” і його підопічна виконали знакову пісню “Небо над Дніпром”, яку вони співали в суперфіналі проекту.

Джерело.

You cannot copy content of this page