fbpx
Без рубрики
“Віримо, що живий”: батьки водія Blablacar пообіцяли “великі гроші” за правду про сина

Рідні зниклого безвісти 25-річного водія Blablacar Тараса Познякова пообіцяли винагороду за інформацію, яка допоможе їм знайти сина.

Так, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook батько львів’янина Олександр розмістив оголошення, в якому гарантував конфіденційність всім, хто відгукнеться.

“Просимо поширення! Оголошено винагороду за будь-яку достовірну інформацію про зниклого Тараса Познякова. Звертатися за телефоном: 067-670-27-25. Конфіденційність гарантується”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Тараса Познякова розстріляли з пістолета ТТ. Оприлюднені шокуючі деталі вбивства.

Батьки Познякова не втрачають надії і вірять, що син живий. “Ми готові заплатити великі гроші за повернення сина або за правдиву інформацію про нього. Ми віримо, що він живий. Готові до переговорів. Я б не хотів називати, яку саме суму можемо заплатити. Будь-які гроші не варті його життя… Я заклав квартиру і готовий платити за правду”, – розповів Олександр Позняков у коментарі “Сегодня“.

На горі сім’ї викраденого хлопця вже намагаються нажитися зловмисники.

“Часто дзвонять, пишуть аферисти, які шукають швидких грошей на чужому горі. Більше ніхто. Ніколи не думала, що після такого резонансу ніхто нічого не бачив, не чув!” – зазначила у Facebook волонтер Емма Шиманович.

Читайте також: Люди обривають телефони: викрадачів Познякова помітили в зоні АТО – ЗМІ

Джерело.