fbpx
Дозвілля
Вірменські шанувальники “Океану Ельзи” у вишиванках і з українськими прапорами співали разом з Вакарчуком (відео)

1 червня знаменита українська група “Океан Ельзи” порадувала своєю творчістю жителів Вірменії.

У середу, 1 червня, знаменита українська група “Океан Ельзи” виступила з концертом в Вірменії. Даний виступ проходило в Спортивно-концертному комплексі імені Карена Демірчяна в Єревані, пише видання Діалог.

Повідомляється, що перед концертом учасники українського гурту “Океан Ельзи” побували в кількох місцях Вірменії, встигнувши познайомитися з красою східної держави.

Також соліст групи Святослав Вакарчук у своєму інтерв’ю зазначив, що із задоволенням хотів би відповідати на запитання вірменською мовою, проте вивчення цієї непростої для слов’янського народу мови планується співаком в майбутньому.

Крім того, талановитий український виконавець повідав історію про одного хворого малюка з Парижа, який шалено любить пісні групи “Океан Ельзи”. Вакарчук розповів, що в ході концерту у Франції у нього не вийшло зустрітися з юним фанатом.

Однак мати дитини виявилася в Вірменії і навіть подарувала солістові української групи шарф, який той намотав під час виступу на мікрофон.

Відзначимо, що шанувальники у вишиванках і з прапором України зустріли групу “Океан Ельзи” бурею емоцій, виконуючи відомі пісні українською мовою.

Джерело.